System rejestracji czasu pracy online

RCP I WIELE WIĘCEJ!

Zaoferuj swoim pracownikom możliwość rejestracji czasu pracy online. Postaw na wygodne formy rejestracji: PIN, kod kreskowy, kod QR, panel webowy. Wygodnie planuj harmonogramy. Rejestruj i rozliczaj wnioski urlopowe. Automatycznie rozliczaj przepracowany czas ze 100% pewnością zgodności z Prawem Pracy, a zarejestrowane dane o czasie pracy przesyłaj za pośrednictwem interfejsu do systemu kadrowo-płacowego.

rejestracja-czasu-pracy

Główne funkcjonalności modułu

Rejestracja obecności

Wygodne rejestrowanie czasu przyjścia i wyjścia z pracy na urządzeniach wielodostępowych, smartfonach oraz komputerach osobistych. Dane o urlopach i obecnościach.

Harmonogramy

Planowanie pracy zespołu w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy w oparciu o aktualne przepisy Prawa Pracy.

Rozliczenie czasu pracy

Indywidualne rozliczenie każdego pracownika z podziałem na godziny standardowe, nadgodziny dobowe 50% i 100%, średnio-tygodniowe 100%, godziny nocne oraz absencje.

Raporty

Szeroki wybór raportów ze szczegółowymi danymi dostępnymi od ręki w zakresie przepracowanego czasu pracy, aktualnej listy obecności czy wykorzystanych limitów urlopowych.

System rejestracji czasu pracy online - jeszcze wiecej korzyści!

Zgodność z Prawem Pracy

Narzędzie stworzone we współpracy z ekspertami Prawa Pracy i na bieżąco dostosowaywane do bieżących przepisów

Obsługa wniosków

Wystawianie wniosków o urlop, opiekę nad dzieckiem oraz innych rodzajów absencji limitowanych.

Rejestracja pracy zdalnej

Doskonałe rozwiązanie w erze pracy zdalnej. Pracownicy mogą rejestrowć czas pracy z dowolnego miejsca.

Planowanie okresów rozliczeniowych

Możliwość dostosowania okresu rozliczeniowego do wewmętrzych przepisów. Wygładzanie czasu pracy, definiowanie długości przerw, czasu rozpoczęcia godzin nocnych i dni wolnych.

Lista obecności online

Szybki wgląd w listę pracowników obecnych, przebywających na przerwie lub nieobecnych w pracy. Funkcjonalność połączona z system powiadomień o spóźnieniach.

Rozliczanie nadgodzin

Automatyczne rozliczenie nadgodzin, pracy w dni wolne oraz święta. Pełne rozliczenie przepracowanego czasu pracy.

Integracje

Otwarty interfejs systemu pozwala na szybką integrację z programami kadrowo - płacowymi w celu przesyłania danych do rozliczenia czasu pracy

 

Wygoda użytkowania!

Przeglądaj dane online

Dostęp do danych i raportów z dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie i miejscu. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu.

Eksport i wydruk danych

Dane i raporty wygodnie wyeksportujesz do formatu CSV i XLS, a w razie potrzeby możesz je wydrukować i przechowywać w formie papierowej.

Otwarty interfejs

Automatyczny interfejs z programami kadrowo płacowymi (Unit4 Teta, Optima, Enova, SAP ERP i inne). Dane możesz też pobrać ręcznie i wczytać do swojego systemu.

Poradnik przedsiębiorcy

Dowiedz się więcej o korzyściach z wdrożenia elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy w Twojej organizacji.

Projekt bez nazwy(12)
RCP

Prowadzenie ewidencji czasu pracy

Prowadzenie ewidencji czasu pracy to obowiązek każdego pracodawcy, wymagany przepisami Prawa Pracy. Przeczytaj więcej o tym wymogu prawnym.

Projekt bez nazwy(13)
RCP

Tworzenie harmonogramów czasu pracy

Dowiedz się więcej o zasadach tworzenia grafików pracy oraz sprawdź jak możesz zautomatyzować ten proces dzięki Time Harmony.

wpisy blogowe na podstronach(6)
RCP

Nadgodziny - najważniejsze informacje

Kiedy powstają nadgodziny, w jakich sytuacjach są dopuszczalne i jak je rozliczyć? Komplet informacji na temat nadgodzin znajdziesz w naszym artykule.

Przenieś proces rejestracji i rozliczania czasu pracy na wyższy poziom. Wypróbuj nasz system rejestracji czasu pracy online.

żarówka