Rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy i wiele więcej!

Elektroniczna rejestracja czasu pracy Time Harmony to elastyczne formy rejestracji, szybkie tworzenie  harmonogramów, rozliczenie przepracowanego czasu i dostęp do raportów w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca. Otwórz drzwi do efektywniejszego zarządzania czasem pracy. Dowiedz się więcej!

Znacznie więcej niż RCP

W Time Harmony nie tylko zaewidencjonujesz czas pracy swojego zespołu, ale także zaplanujesz harmonogramy pracy i w pełni rozliczysz przepracowany czas, a dane możesz przesłać za pośrednictwem interfejsu do systemu kadrowo-płacowego.

rejestracja-czasu-pracy

Główne funkcjonalności modułu RCP

Ewidencjonowanie obecności

Wygodne rejestrowanie czasu przyjścia i wyjścia z pracy na urządzeniach wielodostępowych, smartfonach oraz komputerach osobistych. Dane o urlopach i obecnościach.

Harmonogramy

Planowanie pracy zespołu w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy w oparciu o aktualne przepisy Prawa Pracy.

Rozliczenie czasu pracy

Indywidualne rozliczenie każdego pracownika z podziałem na godziny standardowe, nadgodziny dobowe 50% i 100%, średnio-tygodniowe 100%, godziny nocne oraz absencje.

Raporty

Szeroki wybór raportów ze szczegółowymi danymi dostępnymi od ręki w zakresie przepracowanego czasu pracy, aktualnej listy obecności czy wykorzystanych limitów urlopowych.

Odkryj więcej korzyści z modułu Rejestracja Czasu Pracy

Zgodność z prawem pracy Narzędzie opracowane we współpracy z ekspertami prawa pracy, na bieżąco aktualizowane do obowiązujących przepisów.
Obsługa wniosków Wystawianie wniosków o urlop, opiekę nad dzieckiem oraz pozostałe absencje limitowane. Pełna kontrola nad absencjami pracowników.
Rejestracja pracy zdalnej Nasz mobilny system rejestracji czasu pracy to idealne rozwiązanie w erze pracy zdalnej. Pracownicy mogą zarejestrować swój czas pracy z dowolnego miejsca.
Planowanie okresów rozliczeniowych Dostosowanie okresu rozliczeniowego do wewnętrznego regulaminu firmy. Możliwość wygładzanie czasu pracy, definiowanie regulaminowej długości przerw, zakres godzin nocnych czy dni wolnych.

Rozliczanie nadgodzin

Automatyczne rozliczenie godzin nadliczbowych, pracy w dni wolne od pracy oraz święta. Kompletne rozliczenie przepracowanego czasu pracy.

Integracje Uniwersalny interfejs powala na szybką integrację z Twoim systemem kadrowo-płacowym w celu przesyłania danych potrzebnych do finansowego rozliczenia przepracowanego czasu pracy.

Przenieś proces rejestracji i rozliczania czasu pracy na wyższy poziom.

żarówka