Rozwiązanie dopasowane do potrzeb firm usługowych

Prowadzisz biuro rachunkowe lub kancelarię prawniczą? Zmierz czynności, które wykonujesz na rzecz swoich Klientów by zyskać pełne dane do rozliczenia. System zarejestruje dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia czynności. Mierzenie czasu czynności w firmie usługowej z Time Harmony to klucz do sukcesu!

service-companies

Rejestruj czynności, które wykonujesz na rzecz Klientów.

Wykorzystaj dane z systemu do rozliczeń z Klientami.

Dostosuj system do profilu swojej działalności.

Zobacz jak Time Harmony usprawnia mierzenie czasu czynności w firmie usługowej

Time Harmony całkowicie dostosujesz do specyfiki swojej działalności dzięki konfigurowalnemu drzewu czynności. Zdefiniuj i rejestruj czynności, za które później chcesz rozliczyć się ze swoimi Kontrahentami.

Rejestruj w systemie wykonywane czynności. Zapisane dane będą podstawą do późniejszych rozliczeń bieżących zleceń oraz bazą do wyceny kolejnych, przyszłych zamówień.

Generuj raporty i w razie potrzeby wydrukuj jako załącznik do rozliczenia wykonanej pracy.

Pracę na rzecz Klienta, Ty i Twoi pracownicy możecie wykonywać z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu. Narzędzie jest dostępne z poziomu przeglądarki stron www.

Case study

Grafiki na czarne tło (8)

Zobacz jak możemy pomóc Twojej firmie

Optymalizacja pracy w duchu lean management

Chcesz mieć pełną kontrolę nad czasem pracy Twojego zespołu? Myślisz o optymalizacji i szukasz rozwiązania, które wprowadzi Twoją firmę w Lean Management? Poznaj nas bliżej! 

Ewidencjonowanie i automatyczne rozliczanie czasu pracy

Szukasz narzędzia do elektronicznej ewidencji czasu pracy? Chcesz zautomatyzować proces rozliczania czasu pracy? Twórz grafiki pracy i harmonijnie zarządzaj swoim zespołem. Wypróbuj Time Harmony!