Wdrożenie systemu dla Piekarni - Cukierni Otrębusy

Korzyści z wdrożenia:

Automatyzacja wymaganego Prawem Pracy obowiazku rejestracji czasu pracy. Eliminacja papierowych list obecności. Centralizacja danych. Dane na temat czasu pracy wczytywane interfejsem do systemu kadrowo-płacowego.

Grafiki na czarne tło (7)
otrebusy

Piekarnia - Cukiernia Otrębusy

W ramach projektu dla prężnie działającej i rozwijającej sieć swoich punktów sprzedaży Piekarni – Cukierni Otrębusy wdrożyliśmy moduł rejestracji czasu pracy. Moduł RCP rejestruje czas pracy pracowników zarówno w zakładach produkcyjnych jak również w sklepach stacjonarnych.

 

Co zrobiliśmy?

W zakładach produkcyjnych i sklepach zainstalowaliśmy czytniki, na których pracownicy rejestrują wejście do i wyjście z pracy za pomocą kart RFID.

 

Jakie efekty to przyniosło?

Firma wyeliminowała papierowe listy i tabele excelowe otrzymując w zamian narzędzie zbierające dane o czasie pracy ze wszystkich lokalizacji. System umożliwił centralizację danych, zbierając i prezentując je w jednym miejscu. Wymagany Kodeksem Pracy obowiązek ewidencjonowania czasu pracy został zautomatyzowany a dane dotyczące przepracowanego czasu pracy wczytywane do systemu kadrowo-płacowego dodatkowo usprawniają procesy kadrowo – płacowe. 

Współpraca z firmą P2P2 przebiega pomyślnie, oferowana usługa w całości pokrywa się z opisem przedstawionym podczas prowadzonych rozmów handlowych. Z przyjemnością rekomendujemy firmę P2P2 jako solidnego i godnego zaufania partnera handlowego. Katarzyna Bątkowska, Wspólnik AK Otrębusy Sp. z o.o., Sp. j.