Kim jesteśmy?

Eksperci w zakresie mierzenia i optymalizacji czasu pracy

Filarem P2P2 jest zespół doświadczonych programistów i wdrożeniowców, którzy analizują potrzeby Klientów w zakresie mierzenia czasu pracy, czynności i wydajności tak, aby dostarczyć system w pełni uwzględniający specyfikę działalności firmy.

p2p2 to zespół złożony głównie z programistów i wdrożeniowców, ludzi pełnych entuzjazmu i zaangażowania. Nasz atut to otwartość na zmianę a cel - stworzenie najlepszego na rynku programu do optymalizacji czasu pracy.

Chcemy współtworzyć środowisko IT, tak by pomóc naszym Klientom w poprawie wydajności i optymalizacji procesów. Rozwijając nasz system na codzień współpracujemy z ekspertami prawa pracy oraz doświadczonymi pracownikami branży logistycznej i magazynowej. Dzięki temu system jest na bieżąco dostosowywany do przepisów prawa i adresuje bieżące potrzeby przedsiębiorców.

Biuro P2P2 zlokalizowane jest na Warszawskim Wawrze. Pracujemy głównie tutaj. Dlaczego? Bo lubimy swoje towarzystwo i kreatywną atmosferę. Dla nas praca to czas kiedy spotykają się głowy otwarte na nowe pomysły i rozwiązania. Oczywiście wiemy, że praca zdalna ma swoje mocne strony,  więc ta opcja dostępna jest dla każdego kto tego potrzebuje.

eksperci-w-zakresie-mierzenia-i-optymalizacji-czasu-pracy

Osiągnięcia

70

Zadowolonych Klientów

47000

Pracowników objętych systemem

8

Kraje z działającymi instancjami systemu

4

Lat na rynku

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Doradzimy Ci jak zoptymalizować czas w Twojej firmie

Bez tytułu (300 x 500 px) (200 x 400 px)