REJESTRATOR CZASU PRACY ONLINE

Czytniki RCP

Poznaj nasz niezawodny rejestrator czasu pracy i zrezygnuj z papierowych list obecności. Z systemu możesz korzystać na urządzeniach, które dostarczmy już skonfigurowane i gotowe do działania. Z powodzeniem możesz też wykorzystać własne tablety i smartfony. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz na nich naszą darmową aplikację i system jest gotowy do działania!

NAJPOPULARNIEJSZA FORMA REJESTRACJI
Rejestrator czasu pracy na karty RFID
Najczęściej wybierana przez Klientów forma rejestracji. Oferowane przez nas urządzenia są łatwe w montażu i obsługują wszystkie rodzaje kart RFID. Do instalacji potrzebny jest jedynie dostęp do gniazdka elektrycznego i Internetu (WiFi lub łącze). Ponieważ system udostępniany jest z poziomu przeglądarki internetowej można go z powodzeniem zainstalować na tabletach Klienta.
ALTERNATYWA DLA KARTY RFID
Rejestrator czasu pracy - kod PIN
W sytuacji gdy pracownik nie ma ze sobą karty RFID możliwa jest rejestracja przy pomocy osobistego kodu PIN, który pracownik wpisze do aplikacji na urządzeniu rejestrując w ten sposób czas swojego przyjścia lub wyjścia z pracy.

SZYBKA REJESTRACJA BEZ UŻYCIA KARTY

Rejestrator czasu pracy na kod QR

Time Harmony umożliwia rejestrację za pomocą kodu QR. Rejestracja tą metodą jest  szybka i dostępna jest na oferowanych przez nas urządzaniach, dzięki temu, że posiadają w standardzie wbudowaną kamerę. Indywidualny kod QR jest generowany dla każdego pracownika i może zostać udostępniony pracownikowi w formie wydruku, jako naklejka lub w osobistej aplikacji pracownika MyTimeHarmony.
APLIKACJA NA URZĄDZENIA MOBILNE
Rejestrator czasu pracy w smartfonie

Pracownicy mogą również zarejestrować swój czas pracy na urządzeniach osobistych za pomocą aplikacji na Android do pobrania z Google Play. W ten sposób dowolny smartfon lub tablet działający w ramach systemu operacyjnego Android może stać się rejestratorem czasu pracy.

FORMA REJESTRACJI NIEWYMAGAJĄCA ŻADNYCH URZĄDZEŃ
Rejestrator czasu pracy - kod kreskowy

To rozwiązanie dla firm, które nie chcą inwestować w zakup lub najem urządzeń dostępowych.

Panel rejestrujący wejście/wyjście dostępny jest z poziomu przeglądarki. Nie ma konieczności instalowania systemu na komputerze i logowania się, wystarczy wejść na dedykowaną stronę www. Za pomocą skanera pracownik sczyta swój indywidualny kod kreskowy i zadeklaruje wejście lub wyjście z pracy.

REJESTRACJA DLA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Rejestrator czasu pracy - panel pracownika

Ta metoda rejestracji świetnie sprawdza się w przypadku pracowników biurowych wykonujących pracę przy pomocy komputera.

Panel rejestrujący dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej umożliwiając pracownikom zarejestrowanie startu i końca pracy.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE DLA NOWOCZESNYCH PRZEDSIĘBIORSTW

Rejestrator czasu pracy Time Harmony to nowoczesność i swoboda konfiguracji

Rime Harmony - czytniki RCP

Możesz dowolnie konfigurować zdarzenia, które rejestrują Twoi pracownicy. To pozwoli na oznaczenie przyjścia do pracy, wyjścia na przerwę, wyjścia służbowego czy wyjścia do domu. Raporty dostępne w systemie pokażą szczegółowe informacje na temat czasu poszczególnych zdarzeń.

Time Harmony - czytniki RCP

System Time Harmony możesz zainstalować na własnych urządzeniach. Wystaczy, że pobierzesz darmową aplikację w sklepie Google Play. Dzięki temu dowolny smartfon lub tablet zamienisz w swój rejestrator czasu pracy.

Time Harmony - czytniki RCP

Time Harmony zintegrowany z systemem bramek obrotowych to kolejna opcja, która dodatkowo usprawni i uprości proces rejestracji czasu pracy. Samo przejście przez bramkę obrotową automatycznie zarejestruje wejście lub wyjście z pracy.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z czytnikami RCP:
Find answers

Czytniki RCP są elementem systemu do rejestracji i ewidencji czasu pracy. Rejestrator czasu pracy - jako alternatywa do papierowych list obecności, służy do elektronicznego rejestrowania godzin przyjścia i wyjścia z pracy. Zarejestrowane dane o czasie pracy są zapisywane w systemie i dostępne w formie raportów jak również online w celu monitorowania bieżącej obecności, w tym długości i częstotliwości przerw.

Czytniki RCP stosowane w ramach systemu Time Harmony posiadają następujące parametry:

- 10’ ekran dotykowy

- możliwość rejestracji czasu przy użyciu kodu PIN lub kodu QR

- współpracuje z kartami RFID typu UNIQUE, HID oraz MIFARE

- oparty na systemie operacyjnym Android

- komunikacja z WiFi, GSM, LAN

- wbudowana kamera

- podłączane do zasilania elektrycznego

- wyposażone w fizyczne porty komunikujące się z urządzeniami zewnętrznymi np. bramkami obrotowymi

- 4GB pamięci umożliwia zapisanie dużej ilości danych w trybie off-line co w przypadku braku połączenia z Internetem eliminuje ryzyko utraty danych

Urządzenia Time Harmony można kupić lub wynająć na czas trwania umowy. Zamówione u nas lub wynajęte urządzenia są przez nas konfigurowane i gotowe do działania.

W przypadku awarii zasilania, po jej przywróceniu urządzenie nie wymaga ponownej konfiguracji.

Aktualizacje systemu są wgrywane zdalnie i są dostępne do samodzielnego pobrania na urządzeniach.

Montaż urządzeń jest prosty i nie wymaga kłucia ścian. Potrzebny jest dostęp do Internetu i sieci elektrycznej (ze względów bezpieczeństwa nie udostępniamy urządzeń zasilanych na baterie).

Czytniki Time Harmony można połączyć interfejsem z systemem bramek obrotowych tak by w jeszcze większym stopniu zautomatyzować proces rejestracji zdarzeń takich jak przyjście do pracy, wyjście na przerwę czy wyjście z pracy. Przejście przez bramkę obrotową generuje automatyczny wpis do systemu.

Przepisy Kodeksu Pracy nie wymieniają bezpośrednio obowiązku prowadzenia listy obecności, jednak wskazują one (art. 104 §1), że obecność pracowników w zakładzie pracy powinna być potwierdzona.
Każdy pracodawca ma obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy w celu wyliczenia wynagrodzenia. Rejestrowanie przepracowancyh godzin pracy jest podstawą do prawidowego sporządzenia ewidencji czacu pracy. Przeczytaj więcej o zasadach prowadzenia ewidencji czasu pracy.

Dane o czasie pracy rejestrowane przez czytniki RCP Time Harmony są wysyłane do systemu Time Harmony i dostępne online lub w formie raportów. Następnie, w zależności od preferencji Klienta dane o czasie pracy, nadgodzinach czy absencjach mogą być wysyłane do systemu kadrowo-płacowego z dowolną częstotliwością na przykład codziennie, raz na tydzień lub po zamknięciu okresu rozliczeniowego.