Rozwiązanie idealne
dla agencji pracy

Time Harmony świetnie sprawdzi się jako system dla agencji pracy tymczasowej. Mierz czas pracy i wydajność pracowników tymczasowych, których zatrudniasz do realizacji zleceń na rzecz Twoich kontrahentów. Kontrola pracy pracowników tymczasowych da Ci przewagę konkurencyjną dzięki gwarancji efektywności.

agencje-pracy

Z dowolnego miejsca śledź punktualność zrekrutowanych pracowników.

Zyskaj wgląd w jakość pracy rekrutowanej kadry. Monitoruj wydajność pracy.

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki monitorowaniu jakości pracy

Zobacz jak Time Harmony możesz wykorzystać jako system dla agencji pracy tymczasowej

Wgląd w czas pracy i dostęp do raportów z dowolnego miejsca. Nie musisz fizycznie nadzorować pracy pracowników tymczasowych, których delegujesz na miejsce zlecenia.

System dostarczy danych o:

  • czasie przyjścia i wyjścia z pracy
  • ilości i długości przerw

W porozumieniu z Kontrahentem zyskaj wgląd w dane na temat wydajności delegowanych pracowników tymczasowych. Dane o wydajnościach dostępne są w ujęciu per pracownik lub pracownik na tle zespołu.

Na podstawie danych o jakości pracy pracowników tymczasowych planuj obsadę do kolejnych zleceń. Zyskaj przewagę dzięki dbałości o jakość pracy zatrudnianych pracowników.

Case study

Grafiki na czarne tło (8)

Opinie naszych Klientów

Fast Service Group Sp. z o.o.

Dostosowany do potrzeb, rozwijający się system

Niniejszym, pragniemy zaświadczyć, że produkty oferowane przez P2P2 rewelacyjnie sprawdzają się w polskich warunkach oraz posiadają deklarowane przez producenta funkcjonalności spełniające nasze wymagania. Ponadto P2P2 wdraża nowe rozwiązania przez co oferowany produkt stale zwiększa wartość dodaną. Dowodem są pozytywne opinie naszych klientów oraz owocna, kilkumiesięczna współpraca z dostawcą.

Ewelina Kowalska, Wiceprezes Zarządu

Zobacz jak możemy pomóc Twojej firmie

Optymalizacja pracy w duchu lean management

Chcesz mieć pełną kontrolę nad czasem pracy Twojego zespołu? Myślisz o optymalizacji i szukasz rozwiązania, które wprowadzi Twoją firmę w Lean Management? Poznaj nas bliżej! 

Ewidencjonowanie i automatyczne rozliczanie czasu pracy

Szukasz narzędzia do elektronicznej ewidencji czasu pracy? Chcesz zautomatyzować proces rozliczania czasu pracy? Twórz grafiki pracy i harmonijnie zarządzaj swoim zespołem. Wypróbuj Time Harmony!