Wdrożenie systemu dla Fast Service Group Sp. z o.o.

Korzyści z wdrożenia:

Wgląd w dane o punktualności i wydajności rekrutowanych pracowników tymczasowych.

Grafiki na czarne tło (7)
fastservice

Fast Service Group Sp. z o.o.

Dla tego Klienta, agencji pracy specjalizującej się m.in. w rekrutacji pracowników tymczasowych, istotne jest rekrutowanie na rzecz Klientów rzetelnych, zaangażowanych pracowników tymczasowych do realizacji konkretnych zleceń.

Zakres projektu:

Informacje dostępne są w systemie zarówno dla agencji pracy jak i kontrahenta, na rzecz którego agencja pracy realizuje zlecenia, a który nadzoruje pracę zespołu na miejscu. System dostarcza danych o punktualności, tempie pracy, wydajności pracownika na tle zespołu, długości przerw.

Korzyści deklarowane przez Klienta:

Agencja pracy zyskała narzędzie, dzięki któremu ma wgląd w jakość pracy rekrutowanych pracowników. W szerszej perspektywie dbałość o jakość pracy zatrudnianych pracowników tymczasowych to element budujący przewagę konkurencyjną, dowód wiarygodności i odpowiedzialności agencji za zrekrutowany personel.

Produkty oferowane przez P2P2 rewelacyjnie sprawdzają się w polskich warunkach oraz posiadają deklarowane przez producenta funkcjonalności spełniające nasze wymagania. Ponadto P2P2 wdraża nowe rozwiązania przez co oferowany produkt stale zwiększa wartość dodaną. Dowodem są pozytywne opinie naszych klientów oraz owocna, kilkumiesięczna współpraca z dostawcą. Ewelina Kowalska, Wiceprezes Zarządu, Fast Service Group Sp. z o.o.