Rozwiązanie dedykowane firmom z branży logistyczno - magazynowej

Zarządzanie czasem pracy w firmie logistycznej dzięki danym on-line. Mierz czynności systemowe i pozasystemowe, by zyskać pełny obraz pracy i przebiegu procesów. Monitoruj wydajność i tempo pracy by zapewnić terminową realizację zleceń.

working-time-management-in-logistics-companies

Zyskaj precyzyjne dane o czynnościach systemowych i pozasystemowych

Porównuj dane pomiędzy lokalizacjami, zyskując dane na poziomie regionalnym.

Zmierz wydajność pracowników by zoptymalizować planowanie obsady i zyskać kontrolę nad przebiegiem procesów

Zobacz jak w praktyce Time Harmony usprawnia zarządzanie czasem pracy w firmie logistycznej

Czynności systemowe rejestrowane na skanerach i stacjach roboczych są wysyłane interfejsem z systemu WMS

Czynności pozasystemowe, nierejestrowane przez systemy WMS, są zapisywane na urządzeniach Time Harmony.

Zmierzenie czasu wszystkich czynności, czasu przerw, jak również czasu przyjścia i wyjścia z pracy daje pełny obraz czasu pracy.

Zmierzenie czasu wszystkich czynności pozwala na analizę i optymalizację procesów, dając możliwość identyfikacji i ograniczenia czynności jałowych.

Duża część danych o czynnościach jest wysyłana do naszego systemu poprzez automatyczny interfejs ograniczając do niezbędnego minimum konieczność kontaktu pracownika z urządzeniami.

Mierzenie wydajności pracowników w wykonywanych czynnościach oraz śledzenie tempa wykonywanej pracy daje szybki wgląd w przebieg procesów magazynowych.

Dane o wydajności umożliwiają efektywne planowanie obsady oraz wyrównywanie obciążenia pracą poprzez dokonanie przesunięć między zespołami.

Dane o wydajnościach rejestrowane na ogólnodostępnych dashboardach umożliwiają pracownikowi kontrolę swojego tempa pracy i wydajności. Dane są anonimozowane więc wgląd w nie jest dostępny tylko dla pracownika i jego lidera.

Dzięki przypisanym normom i parametrom system wylicza wydajność w ujęciu nominalnym lub procentowym.

Dane mogą być pozyskane dla poszczególnych pracowników, zespołów, zlecenia, czynności lub lokalizacji.

Szeroki wybór raportów umożliwia zaawansowaną analizę danych. Dane mogą być również wyeksportowane do narzędzia PowerBi zapewniając dodatkowe, szerokie ujęcie zarejestrowanych informacji.

Czas czynności pozasystemowych, może stanowić nawet do 30% łącznego czasu pracy. To duży obszar do zarządzenia i optymalizacji.

Dane o czynnosciach pozasystemowych, nierejestrowanych przez standardowe systemy WMS, dostarczają informacji o bezproduktywnym czasie jałowym, który dzięki jego identyfikacji można ograniczyć lub całkowicie wyeliminować z procesu.

Raporty oferowane w pakiecie wyliczą procentowy bądź nominalny udział czynności pozasystemowych pozwalając na dokładną identyfikację rodzaju tych czynnosci i analizę ich przydatności dla procesu.

Dane o czasie czynności i wydajności pracowników w zdefiniowanych czynnościach można porównywać pomiędzy wieloma lokalizacjami w czasie rzeczywistym.

Raporty porównawcze w odniesieniu do wybranych parametrów (linie, palety, sztuki itp) możesz otrzymywać na maila codziennie, raz w tygodniu, raz na miesiąc lub generować je samodzielnie w ramach potrzeby.

To cenna wiedza dla managerów odpowiadających za pracę regionów, dostarczająca danych do wdrażania dobrych praktyk obserwowanych w lokalizacjach o wysokiej wydajności, jak również analizy przyczyn i wprowadzenia działań naprawczych w lokalizacjach o niższej wydajności.

Opinie naszych Klientów

Netto Sp. z o.o.

Elastyczna prezentacja danych

System odznacza się dużą elastycznością umożliwiając pozyskanie informacji, której poszukujemy w odniesieniu do poszczególnych procesów.

Piotr Partyka

Raben Polska Sp. z o.o.

Sprawne wdrożenie i opieka serwisowa

Pracownicy P2P2 wykazali się dużym profesjonalizmem i wiedzą techniczną. Po zakończeniu wdrożenia system został objęty opieką serwisową i nadzorem autorskim.

Damian Dąbrowski

Raben Polska Sp. z o.o.

Precyzyjne dane, dostosowany układ

System w bardzo dużym stopniu spełnił nasze oczekiwania w zakresie pozyskiwania często złożonej informacji w preferowanych przez nas układzie, dając możliwość dowolnej obróbki danych.

Damian Dąbrowski

Zobacz jak możemy pomóc Twojej firmie

Optymalizacja pracy w duchu lean management

Chcesz mieć pełną kontrolę nad czasem pracy Twojego zespołu? Myślisz o optymalizacji i szukasz rozwiązania, które wprowadzi Twoją firmę w Lean Management? Poznaj nas bliżej! 

Ewidencjonowanie i automatyczne rozliczanie czasu pracy

Szukasz narzędzia do elektronicznej ewidencji czasu pracy? Chcesz zautomatyzować proces rozliczania czasu pracy? Twórz grafiki pracy i harmonijnie zarządzaj swoim zespołem. Wypróbuj Time Harmony!