PEŁNE DANE O CZASIE PRACY

Raporty czasu pracy

Optymalizuj procesy na podstawie raportów czasu pracy. Wykorzystuj w pełni potencjał swojego zespołu by zwiększać wartość przedsiębiorstwa. Precyzyjne dane o czasie pracy masz na wyciągnięcie ręki.

Monitoruj dane o czasie pracy

W standardzie udostępniamy raporty z danymi na temat przepracowanego czasu pracy, aktualnej listy obecności czy wykorzystanych limitów urlopowych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Proponujemy Ci opcję wygenerowania dostosowanych raportów we współpracy z naszymi programistami.

Wygodny eksport danych

Nasz system to rozwiązanie on-line więc zebrane dane są dostępne z każdego urządzenia i masz je zawsze pod ręką. Jeśli jednak potrzebujesz wydruku dajemy Ci możliwość szybkiego eksportu do formatu xls oraz csv i wydrukowania dokumentów.

Neutral Minimalist Tablet Mockup Website Design Promotion Instagram Story(2)
Find answers

Zobacz jakie raporty czasu pracy otrzymujesz w pakiecie

 

Lista obecności

  • Sprawdzaj obecność pracowników. Dane możesz filtrować po różnych kategoriach: lokalizacja, dział, stanowisko. W razie potrzeby raport może zawierać dane pracowników archiwalnych.

Wykorzystanie absencji

  • Sprawdź historię nieobecności pracowników. Wykorzystane urlopy, limity urlopowe i inne typy nieobecności zebrane są w jednym miejscu.

Czas pracy pracownika

  • Sprawdzaj wejścia i wyjścia z pracy w danym dniu. Dodatkowo otrzymasz podsumowanie przepracowanego czasu, informację o nadgodzinach i nieobecnościach jak również o pracy w godzinach nocnych.

Raport kosztowy

  • Zatrudniasz pracowników na zlecenie? Wykonaj prosty raport z podsumowaniem kosztów pracy na podstawie przepracowanego czasu.