Wdrożenie systemu dla Swedeponic Polska

Korzyści z wdrożenia:

Natychmiastowa wiedza na temat przebiegu procesu produkcyjnego. Możliwość identyfikacji i eliminacji uszkodzonych partii produktów. Time Harmony połączony z systemem do dezyfekcji dłoni.

Grafiki na czarne tło (7)
swedeponic

SWEDEPONIC POLSKA

Celem wdrożenia modułu Ewidencja Czynności dla tego klienta, lidera uprawy i dystrybucji ekologicznych ziół doniczkowych i ciętych, było raportowanie produkcji polegającej na zbiorze szerokiego wachlarza ziół doniczkowych.

Co zrobiliśmy?

W module Ewidencja Czynności zdefiniowaliśmy parametry w taki sposób, aby osoby zarządzające produkcją otrzymywały w czasie rzeczywistym, informację o:

- ilości ziół zebranych przez poszczególnych pracowników

- tempie wykonanej pracy

- liczbie sztuk towaru odpowiadającego założonej normie

- liczbie sztuk towaru nie odpowiadającego założonej normie

- rodzaju wad towaru (przyczynach odrzucenia towaru)

 

Jakie korzyści to przyniosło?

Osoby odpowiedzialne za produkcję zyskały szczegółową i natychmiastową wiedzę ile spośród zebranych ziół nie nadaje się do dystrybucji.  Ta informacja służy podjęciu  decyzji w celu wyeliminowania przyczyn uszkodzeń oraz dosiania roślin aby uzupełnić zbiory i zrealizować zamówienie.

Dodatkowym rozwiązaniem, zastosowanym w tym wdrożeniu, jest połączenie funkcjonalności Time Harmony z systemem do dezynfekcji dłoni. Przystąpienie do pracy  jest możliwe jedynie po zarejestrowaniu rozpoczęcia pracy i zdezynfekowaniu dłoni.

To cenne narzędzie dostarczające informacji, które wykorzystujemy w codziennej pracy do realizacji bieżącej i planowania dalszej produkcji. Korzystanie z systemu Time Harmony pozwoliło nam zoptymalizować procesy i przyczyniło się do wzrostu wydajności. Mariusz Jankowski, Specjalista ds. Kadr i Płac Swedeponic Polska Sp. z o.o.